HAKKIMIZDA

Anipoli’nin temelinde 'hayvan sevgisi' var. 7/24 açık olan kliniğimiz, konusunda uzman veteriner hekimler ve çağdaş bir donanımla hizmetinizde!

Fatih ADALIGİL

1985 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Vet. Hekim Fatih ADALIGİL, 1997 yılında Marmaris'e taşınıp orta ve lise öğretimine burada devam etmiştir. Marmaris Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi'nden 2003 yılında mezun olup, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne giriş hakkı kazanmıştır. Gerek okul hayatı gerek okul sonrası dönemde çeşitli klinik ve barınaklarda çalışarak mesleki tecrübe edinen ve halen aktif olarak yurt içi ve yurtdışı eğitim programlarına katılım gösteren Fatih Bey, 2013 yılından itibaren Anipoli ailesinin yüzlerinden biridir. Fanatik Fenerbahçeli ve Pati ile Muzo adlı kedilerinin biricik babalarıdır:))

Ezgi YURDAARMAĞAN

Uzman Veteriner Hekim Ezgi YURDAARMAĞAN, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir'de tamamlamıştır. İzmir Konak Anadolu Lisesi'nden 2006 yılında mezun olup aynı yıl İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne giriş yapmıştır. 2011 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine 2011'de İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 'Coronavirüs saptanan kedilerde hemogram, böbrek ve karaciğer parametrelerinin değerlendirilmesi' adlı tezini 2015 yılında bitirip 'Uzman Veteriner Hekim' olmaya hak kazanmıştır.Yükseklisans eğitimi süresince İstabul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çeşitli veteriner klinikleri ve barınaklarda çalışmış, 2014 yılında İtalya' da Perugia Veteriner Fakültesi'nde bir aylık bir intership programına katılmıştır. Halen yurt dışı ve yurt içi eğitim ve seminerlere katılmaya devam eden ve 2012 yılından itibaren Anipoli ailesinde olan Ezgi Hanım'ın Duman adında bir kedisi vardır.

Özge ŞAHİN

Uzman Veteriner Hekim Özge ŞAHİN, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2001-2005 yılları arasında Kartal Süper Lisesi'ne devam edip, 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne giriş yapmıştır. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne yatay geçiş yapmıştır. 2011 yılında lisans eğitimini tamamdıktan sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 'Köpeklerde dehidrasyon olgularının saptanmasında klinik ve laboratuvar muayeneleri ' adlı tezini 2015 yılında bitirmiş ve 'Uzman Veteriner Hekim' unvanını almaya hak kazanmıştır. Yükseklisans eğitimi süresince İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve çeşitli veteriner kliniklerinde gece ve gündüz hekimliği yapmış, 2014 yılında İtalya' da Perugia Veteriner Fakültesi'nde bir aylık bir intership programına katılmıştır. Halen yurt dışı ve yurt içi eğitim ve seminerlere devam eden Özge Hanım 2015 yılından itibaren Anipoli ekibinde mesleki hayatını sürdürmektedir.